Plėtra ir tyrimai

Medžiagų kūrimas ir tyrimas

Mūsų gaminiai skirti žmonėms ir aplinkai, kurioje jie gyvena ir dirba, apsaugoti. Kasmet investuodami į gamybos modernizavimą ir plėtrą, įdiegdami naujausias technologijas ir tobulindami patikimas stogo hidroizoliacijos sistemas, didžiuojamės, kad galime patenkinti visų Lietuvoje veikiančių statybos organizacijų poreikius – jos jau įvertino puikios kokybės bei kainos santykį. Vis dėlto mūsų produkcija parduodama ne tik vietinėje rinkoje, bet ir daugelyje Europos šalių (Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Graikijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Albanijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Serbijoje, Makedonijoje) ir visame pasaulyje (Turkijoje, Izraelyje, Dominikos Respublikoje, Indijoje, Kenijoje, Kolumbijoje, Pietų Korėjoje, Maroke, Meksikoje, Rusijoje, Singapūre, Čilėje).

Kompiuterizuota procesų valdymo sistema gamybinėms linijoms leidžia pasiekti aukštą našumą, tačiau viena iš mūsų pamatinių vertybių – savo srities specialistai, padedantys tobulinti mūsų produktų kokybę. Šiuo metu MIDA komandoje dirba daugiau nei 80 profesionalių darbuotojų, kurių pagrindinė MISIJA – patenkinti mūsų klientų poreikius. Be to, kaip pasaulinė įmonė MIDA, mes taip pat labai rūpinamės savo pasaulio ir ateities apsauga. Viskas, ką gaminame, yra skirta apsaugoti aplinką, mažinant šilumos praradimus ir energijos sąnaudas. Mes nuolat kuriame naujas medžiagas, kad galėtume daryti dar didesnę pažangą. Mokslininkai daugiausia dėmesio skiria statybinių medžiagų savybių tyrimui, jų senėjimo prevencijai, pritaikymo galimybių didinimui, darbo proceso tobulinimui, siekiant išplėsti temperatūros svyravimų diapazoną, plėtoti papildomas funkcijas, tokias kaip oro valymas, atsparumo samanų augimui arba energijos vartojimo efektyvumo didinimas.

1111.jpg

Pagrindinės mokslo ir tyrimų centrų veiklos kryptys:
  • naujų stogo, hidroizoliacinių ir termoizoliacinių medžiagų kūrimas;
  • tyrimai: cheminė, fizinė ir kitos analizės, pagalba sprendžiant technologines užduotis;
  • gamybos technologijų tobulinimas;
  • žaliavų ir galutinių gaminių analizės metodų tobulinimas, greitųjų metodų diegimas;

bendras gamybos laboratorijų palaikymas. Pramoninių laboratorijų veikla pagrįsta modernios įrangos naudojimu, kurią taikant galima tirti medžiagų fizines ir chemines savybes esant įvairiems temperatūrų svyravimams, nustatyti žaliavų struktūrą ir sudėtį, tirti medžiagų tvirtumą.

Unikali chromatografinė įranga naudojama bitumo sudėčiai nustatyti stogo dangos medžiagų gamybai ir optimaliam modifikuojančių priedų tipui bei kiekiui parinkti. Dirbtinio klimato kamera naudojama medžiagų senėjimo procesų tyrimui. Šis metodas suteikia galimybę vos per 2 ar 3 mėnesius patikimai prognozuoti hidroizoliacinių medžiagų savybes po daugelio metų eksploatacijos ant stogo dangos.

Ugnies poveikiui atsparios statybinės medžiagos ir konstrukcinės sistemos yra vienos iš pagrindinių kompanijos MIDA prioritetų. Stogo dangų hidroizoliacinės membranos atitinka griežtus Europos Sąjungos priešgaisrinės saugos reikalavimus. Bitumas ir sintetinės membranos yra atsparios liepsnai ir atitinka E klasės reikalavimus. Stogo dangų sistemos yra testuojamos, siekiant įvertinti atsparumo ugniai charakteristikas bei atitinka B klasifikavimo kriterijus.

zavod.jpg

Medžiagų kūrimas ir tyrimai – GAMYBOS TOBULINIMAS

Mūsų gamybinės įmonės gamina įvairias medžiagas ir technologijas, taikydamos aukščiausius standartus. Mūsų pridėtinė vertė – integruoti šiuos gaminius į standartinius ar pritaikytus sprendimus, siekiant apsaugoti bet kokią pastato dangą.

Pažangių technologijų tyrimas ir diegimas leidžia MIDA kasmet pasiūlyti naujus produktus bei daugybę jų variacijų pagal klientų poreikius. Bendradarbiaudamos su tyrimų centrais, gamyklos gavo daug sertifikatų medžiagoms, išduotų įvairių prestižinių institutų visame pasaulyje.